شرکت فیلکس تامین کننده تجهیزات صنعتی

شرکت فیلکس تامین کننده تجهیزات صنعتی

گـــروه صنــعتی فـیلکس در زمینه واردات و تامین تجهیزات صنعتی از قبیل پمپ، الکتروموتور،گیربکس، ژنراتور،موتوربرق و تجهیزات برقی مطابق با استانداردهای بین المللی که کلیه تست های لازم طبق استاندارد های معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می گردد، فعالیت می نماید. این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می نماید.

گـــروه صنــعتی فـیلکس از سال 54، با شماره ثبت 21868، فعالیت خود را در زمینه تولید، تامین و واردات تجهیزات صنعتی و با سرمایه بخش خصوصی در قالب شرکت مسوولیت مخدود آغاز نمود.
در طول چهار دهه فعالیت و تلاش بی وقفه گروه صنعتی فیلکس به لحاظ دارا بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد، به زمره مشاوران، واردکنندگان و تامین کنندگان برترین برندهای محصولات صنعتی پیوست و به یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های ایرانی در این صنف مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از به نام ترین برندهای داخلی و خارجی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب  و ارائه می نماید .
همواره شعار این گروه صنعتی، تاکید بر کیفیت کالا و تامین نیاز های مشتری و جلب رضایت آنان بوده و در حال حاضر از این حیث از جایگاه رفیعی بر خوردار می باشد که سوابق این سالها و مشتریان بیشمار حاکی از موفقیتهای متعدد در زمینه های مختلف است .
از این رو به مراتب ، گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، مکمل فعالیت های اصلی این گروه قرار گرفت و همواره تحقیق و پژوهش در زمینه فعالیت های اجرایی ، تسلط کامل به اطلاعات به روز فنی و مهندسی جهت ارائه ارزشمند ترین محصولات و خدمات به مشتریان را بر خود واجب دانست تا نیل به نتایج مطلوب و موفقیت در دراز مدت از طریق جلب رضایت مشتری و تامین منافع ذینفعان محقق گردد.
گروه صنعتی فیلکس با تکیه بر توانایی پرسنلی دانش محور و متعهد، متخصص و با تجربه در قالب 10 بخش تخصصی و مجزا در زمینه مشاوره، طراحی، تامین واردات محصولاتی اعم از پمپ، گیربکس، الکترموتور، برق و اتوماسیون صنعتی، ژنراتور ارائه خدمات می نماید. همچنین از دیگر فعالیت های این گروه می توان به اسمبلینگ قطعات نيمه كامل (SKD)، مونتاژ قطعات كاملا منفصل (CKD) و ساخت تجهیزات صنعتی گام اشاره نمود تا بتواند قدم مثبتی را در مسیر توسعه و رسیدن به خود کفائی بردارد .

#


پیام مدیر عامل
گروه صنعتی فیلکس با نیل به تصمیم گیری های غیر متمرکز، سازمانی چابک را بنیان نهاد تا پا به پای تحولات سریع بخشهای صنعتی حرکت کرده و با ایجاد زیر ساختهای لازم، بهره مندی از خلاقیت و مدیریت دانش، سازمانی پویا و پیشرو را به عنوان مشاوری امین و کارآمد معرفی نماید. ایران عزیز با چالشهای متعددی در مسیر توسعه در بخش صنعتی و خدماتی در دهکده جهانی روبروست. فیلکس با پشتوانه علمی کارشناسان خبره دانشگاهی و صنعتی و توان بسیار بالای هیات موسس با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه بهبود عملکرد صنایع در سطح کشور فعالیت می نماید.
بی شک در این میان خشنودی مشتریان، ارزشمندترین سرمایه فیلکس بوده و آنان همواره، شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیتهای ما هستند. در این مجموعه صدای مشتریان و تشخیص صحیح نیازهای بازار همواره قطب نمای حرکت ما در عرصه خدمات نوین می باشد.اینجانب بر این باورم که هرگونه دستاورد در عرصه ارائه خدمات نوین و نیل به اهداف تعیین شده، جز با کوشش و مساعی مجموعه همکاران فرهیخته میسر نمی گردد. حال آگاهیم پیمودن این مسیر دشوار مستلزم تلاش و فداکاری همه همکاران می باشد. اما با ایمان به آینده ای روشن خود را مهیای حرکت در این سنگلاخ نموده ایم و با تمام توان کوشش خواهیم نمود، حرکت به سوی چشم انداز روشن را با تاثیر پذیری و اطمینان خاطر هرچه بیشتر انجام دهیم.
در طول سالیان آتی همواره در راستای اهداف گروه صنعتی فیلکس، که در راس آن مشتری مداری و اعتلای صنعت کشور می باشد، قدم خواهیم برداشت.

                                                                                                                                                                                                          مهدی قطبی (مدیر عامل)